FURNITURE / Tables / Drop-leaf table 4286438

nr 428 6438

DROP-LEAF TABLE

Lenght: ()

Mahogny, längd: 75, djup: 60, höjd: 114 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

100

SEK 200

Monday September 18 2006
at 16:00:00

18/9 13:38:10 1      150 kr
18/9 15:02:07 2      Vinnande bud